پاکت فریزر مورد حمله میمون ها در جزایر قناری قرار گرفت

پاکت فریزر  کیسه های پلاستیکی که برای نگهداری مواد غذایی که قرار است در فریزر نگهداری شوند استفاده می شود. مواد پلاستیکی که از آن ساخته شده برای نگهداری مواد غذایی ایمن و برای انجماد بی خطر است.

کیسه فریزر محکم بسته می شود و از ورود هوا و تاثیر آن بر مواد غذایی جلوگیری می کند. مهر و موم محکم همچنین اجازه نمی دهد بوها از بین بروند و روی غذاهای اطراف تأثیر بگذارند.

کیسه های فریزر قابل مهر و موم برای غذاهای کامل، تکه تکه شده یا کمی له شده که در آن حداقل مایع وجود دارد، به خوبی کار می کنند.

فریزر

انعطاف پذیری کیسه باعث می شود وقتی مواد غذایی مایعات زیادی دارند پر شدن بدون ریختن آن را دشوارتر کند. پس از قرار دادن مواد غذایی در کیسه فریزر، تمام هوای بسته را به زور خارج کنید و در آن را ببندید تا در بسته بماند و در نتیجه احتمال سوختن فریزر کاهش یابد.

کیسه های فریزر را روی یک سطح جامد قرار دهید تا یخ بزند، مانند یک ورقه پخت. در اولین انجماد سبدهای فریزر را در آن قرار ندهید زیرا در اطراف سیم شکل می گیرند و به سختی خارج می شوند یا ممکن است کیسه در حین انجماد منبسط شود.

پس از یخ زدن کامل بسته ها، می توان آنها را از ورقه پخت خارج کرد و به طور مرتب در یکی از سبدها چید. احتمالاً یک جعبه کیسه فریزر در کشو دارید اما آیا می‌دانستید که می‌توانید از آن برای چیزهایی غیر از نگهداری باقیمانده‌ها استفاده کنید؟

تصویر ممکن است حاوی دسر گیاهی مبلمان غذا و صبحانه باشد. یکی از روش های مورد علاقه کارلا برای استفاده از کیسه فریزر، دستور العمل هایی است که به خرد کردن یا خرد کردن آجیل، کوکی ها یا آب نبات نیاز دارند.

قطعات کامل را در کیسه فریزر قرار دهید، مهر و موم کنید و با وردنه شروع به هم زدن کنید. این سریع، کارآمد و برای کاهش استرس عالی است.