در سال‌های اولیه فرزندتان، که برای رشد او حیاتی است

یک ست کفش بچه گانه مدرسه بچه گانه به مدت پنج روز در هفته در طول ترم روی پای فرزند شما خواهد بود اگر بخواهیم آن را در نظر بگیریم، دانش آموزان در مجموع چهل هفته از سال در مجموعه خود خواهند بود و یک سال فقط پنجاه و دو هفته دارد!

در حالی که کودک آراداک شما ممکن است در این مدت یک یا دو کفش مدرسه بچه‌ها را بزرگتر کند، یک جفت نامناسب زمان کافی برای آسیب رساندن به پاهای در حال رشد آنها خواهد داشت.

کفش

در سال‌های اولیه فرزندتان، مبل سبز که برای رشد او حیاتی است، نمی‌خواهید کفش‌های مدرسه بچه‌ها مشکلی در پا یا مچ پا ایجاد کند. در غیر این صورت، خطر دردهای جزئی و بدتر شدن مشکلات بعدی را دارید.

موفق باشید کودکان را در زمانی که پاهایشان آزارشان می دهد، روی درس هایشان تمرکز کنند. اگر کودک شما سرگرم کفش‌های مدرسه بچه‌ها با احساس وحشتناک باشد، مطمئناً حواس او از درس‌ها پرت می‌شود (به‌ویژه در موضوعاتی که قبلاً آنها را چالش‌برانگیز می‌دانند).

چگونه می‌توانید از دانش‌آموزان انتظار داشته باشید که بهترین کار خود را انجام دهند، وقتی که پاهای درد روحیه آنها را پایین می‌آورد و توجه آنها را از معلمشان می‌دزدد؟

فارغ از سن آنها، دانش آموزان برای انجام بهترین کار خود نیازی به حواس پرتی ندارند، بنابراین مطمئن شوید که کفش های مدرسه بچه هایشان مسئولیتی در برابر کار آنها نمی شود!

برای شروع، ظروف آرکوپال فرانسه کفش های کلاسیک مدرسه بچه گانه ما همگی قابل تنظیم هستند. فرقی نمی‌کند که یک مدل چسباننده لمسی برای یک کودک خردسال بخرید، یک جفت توری برای یک نوجوان یا یک ست کماندار. این کفش‌های مدرسه بچه‌گانه، همگی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که بند‌ها (یا توری‌ها) را تا زمانی که به تناسب ایده‌آل خود برسند، دوباره کار کنند.

 

اما، Everflex سبک هایی را با در نظر گرفتن راحتی طولانی مدت طراحی می کند. کفش‌های مدرسه بچه‌های ما با قوس داخلی، مواد چکش‌خوار و گردش هوا عرضه می‌شوند، که به این معنی است که از همان روز اول مناسب هستند!

 • منابع:
  1. WHY COMFORTABLE SCHOOL SHOES ARE SO IMPORTANT
 • تبلیغات: 
  1. ارزش غذایی ماهی کفال
  2. آنچه باید درمورد کسب پول بدانید
  3. هیتلر در این شهر از آفریقا مشاهده شد!
  4. کود ارگانیک ویتامینه گلدهی گیاهی