استفاده از چرم ورنی در جنگ جهانی به عنوان زره

چرم ورنی معمولاً چرم دباغی شده با کروم بافته می شود و سپس روکش سنگینی به آن می دهند که تمام دانه های چرم را می پوشاند.

همچنین به آن چرم با پوشش رنگدانه / محافظت شده می گویند.

نرم نیست، اما به دلیل لایه سنگین رنگ، ماندگارترین است. سطح بالایی برای از بین بردن عیوب سمباده زده می شود و آثار دانه های مصنوعی اضافه و رنگ می شوند.

این به این معنی است – عدم جذب آب / لکه، خراش یا محو شدن.

گاهی اوقات دو لایه رنگ بر روی سطح چرم اعمال می شود و سپس با مالش آن را می مالند تا چرم سایشی جذابی ایجاد شود. از این چرم برای ساخت کفش استفاده می شود.

چرم Bicast سطحی چند لایه دارد و براق به نظر می رسد (بخوانید ظاهر پلاستیکی).

این چرمی است که روی آن یک پوشش پلاستیکی بسیار نازک وجود دارد.

این کار برای قوی تر کردن و سایش آن انجام می شود.
این لمینت معمولاً بر روی چرم بسیار نازک (چرم خرد شده) انجام می شود.

این چرم برای استفاده مداوم و سنگین خوب است، زیرا نگهداری از آن به دلیل سطح محافظ (پلی اورتان) آسان است. اما ظاهر چرم اصل را ندارد.

این چرم به دلیل براق بودن سطح، تقاضای زیادی برای پروژه های دکوراسیون منزل دارد اما وقتی صحبت از ساخت لباس هایی مانند ژاکت یا حتی کیف و سایر لوازم جانبی می شود، ممکن است آن را مناسب یا مطلوب ندانید.

این چرم بسیار نرم است که از پوست گوسفند/پوست بره/بچه شکافته نشده است این یک چرم بسیار مورد تقاضا برای ساخت لباس و دستکش است.

جیر ماده ای است که از قسمت زیرین گوسفند یا سایر حیوانات مانند بز ساخته می شود.قسمت گوشتی مواد (پوست تقسیم شده) کاملاً سنباده زده می شود تا بافت مخملی نرمی به دست آید.

نتیجه ماده ای است که با چرت زدن به زیبایی نرم است و بسیار بادوام است برای ساخت کفش مورد علاقه است.

اینها به روش های مختلف چرم می شوند تا بافتی زیبا داشته باشند. در چرم عتیقه ای که با دست مالیده شده است، ظاهری ملایم با له شدن و جمع شدن زیاد وجود دارد – برای ایجاد پتینه خاصی که با استفاده به دست می آورید.

چرم کش دار دارای روکش مومی ابریشمی است که کشیده می شود و ظاهری قدیمی به آن می بخشد در چرم لعاب، ظاهری صیقلی به دست می آید. چرم لاکی چرمی است که براقیت بالایی دارد.